Karnawał z babcią i dziadkiem

Opublikowano: piątek, 29, styczeń 2016

KARNAWAŁ Z DZIADKIEM I BABCIĄ Spotkanie z okazji święta Dziadków „Chociaż jestem jeszcze mała Pani mnie wybrała Abym dzisiaj pięknie gości przywitała. Kłaniam się na lewo, kłaniam się na prawo Jak wam się podobam, to bijcie mi brawo”. „Kochani! Dziś okazja rzadka. Mamy dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie, jest ich razem czworo Co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Tej pięknej szansy nie przegapcie, kochajcie Dziadków swych i Babcie!.’ Tym oto wierszykiem Matylda i Kamilka Ciesielskie powitały tłumie zgromadzonych gości: babcie, dziadziusiów oraz rodziców w remizie strażackiej w Sędowicach. Sala pięknie przystrojona, pięknie nakryte stoły, pełne różnorodnych przygotowanych przez mamusie ciast. W tle napis Dzień babci i dziadka!!! Orkiestra gotowa, czas zaczynać... Pani Kasia Drogosz powitała zgromadzonych gości i zaprosiła wszystkich do wspólnego oglądania występów w wykonaniu wszystkich uczniów klas O-III.

Przeplatanką „wierszowo-piosenkową” oraz pięknymi laurkami z własnym zdjęciem, dzieciaczki podziękowały babciom i dziadziusiom za miłość i troskę. Następnie, pani dyrektor Małgorzata Środa złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadziusiom. Przyszła kolej na poczęstunek, dla dzieciaków pizza, a dla pozostałych gości ciasto, barszczyk i sałatki, przygotowane przez mamy. Po posiłku nadszedł czas na zabawę. Tańce, przeplatane były różnymi zabawami i konkursami, prowadzonymi przez pania Kasię. Było mnóstwo śmiechów i zabawnych sytuacji. Wszyscy świetnie się bawili i z niechęcią opuszczali salę po zakończonej uroczystości. Dziadkowie wzruszeni dopytywali się kiedy będzie następne takie spotkanie, co jest najlepszym podziękowaniem dla prowadzących czyli pani Kasi Drogosz i pani Basi Królikowskiej. Podziękowania należą się również pani Dorotce Morton za wspaniałe przygotowanie przedszkolaków, a także wszystkim mamom zaangażowanym w przygotowania: sprzątanie przed i po, pieczenie i gotowanie, dekorację sali, przygotowanie dzieci i obecność.

 

 

Odsłony: 3903

Licznik odwiedzin : 12434