Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Opublikowano: niedziela, 05, lipiec 2015

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2014/2015  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 800 . Następnie wszyscy zgromadzeni przejechali do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 915  nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

    Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Małgorzatę Środę,  nastąpiła pierwsza w historii szkoły ceremonia przekazania funkcji przewodniczącej szkoły. Nową przewodniczącą została uczennica Klaudia Mitręga.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw i nagród wyróżnionym uczniom.Niespodzianką było przyznanie tytułu Prymusa Szkoły i wręczenie symbolicznej plakietki uczennicy klasy IV Klaudii Mitrędze, która uzyskała najwyższą średnią-5.3Następnie, zostały wręczone dyplomy i drobne nagrody za konkursy przedmiotowe, które odbyły się w minionym roku szkolnym. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Na koniec pani dyrektor odczytała list pani kurator, po odczytaniu którego uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami

Odsłony: 6634

Licznik odwiedzin : 9186